לוגו הפרויקט בזמן הטעינת העמוד לוגו הפרויקט בזמן הטעינת העמוד
צפה בוידאו

התמונה להמחשה בלבד *

תמונת רקע תמונת רקע
לוגו של חברת lyfe

לאנשים שמאחורי העסקים

3 מגדלי יוקרה למשרדים ומרכז מסחרי בלב הפועם של מתחם העסקים המשגשג בני ברק ביזנס סנטר - BBC, מול פארק הירקון.

הסתיימה בהצלחה מכירת המשרדים במגדל A, החלה מכירת משרדים במגדל B שריינו לעצמכם מקום להצלחה!

לרכישת משרדים השאירו פרטים ונחזור בהקדם 2216* אייקון חץ למטה

'אשטרום נכסים' ו'דן נדל"ן' מחברות הנדלן האיתנות בישראל, מסמנות את ההבטחה הבאה של עולם הנדל"ן המסחרי למשרדים, ומשיקות את לוגו של חברת lyfe

מגדלי LYFE הם הבית להצלחות העסקיות שלכם! שטחי הנדל"ן המסחרי למשרדים תוכננו על מנת לתת מענה לצרכים העסקיים והאישיים שלכם ולהעניק לעובדים במתחם סביבת עבודה יעילה מבלי להתפשר על איכות ויוקרה. הלובי המשותף האלגנטי, חדרי הישיבות להשכרה, חניון האורחים, אפליקציית השירותים המתקדמת ואפשרויות ההסעדה והבילוי הרבות יאפשרו לכם לעבוד בראש שקט ,בנוחיות מרבית ובאווירת LIFESTYLE, כמו שאתם אוהבים. מכירת המשרדים במגדל Aהסתיימה בהצלחה ובימים אלו מוצעים לכם משרדים ושטחים למכירה במגדל B.

התמונה להמחשה בלבד *

לוגו של פרויקט A
SOLD OUT

אשטרום ודן גאות לעדכן, כי מכירת מרבית המשרדים במגדל A, בן 34 הקומות של נדלן מסחרי למשרדים, הסתיימה בהצלחה!!!

לוגו של פרויקט B

בניין המשרדים B בפרויקט LYFE ממשיך את תנופת ההצלחה של מגדל A ומאפשר לכם להיות חלק ממנה.

המגדל מתנוסס לגובה של 36 קומות כאשר קומת המשרדים הראשונה הינה בגובה 25 מ‘ מהקרקע. בכל קומה כ-1500 מ“ר הניתנים לחלוקה של עד 8 יחידות משרדים למכירה: החל מ-120 מ“ר ועד לקומות שלמות. המגדל תוכנן מא‘ ועד ת‘ בחשיבה פונקציונאלית, למקסום השטחים לעסקים ומתוך רגישות והקשבה מלאה לגורם האנושי - האנשים שמאחורי העסקים!

לוגו של mytower האפליקציה שתעבוד למען הנוחות שלכם

רוצים להזמין חניה לאורחים? לשריין חדר ישיבות? לקבל שירותי ניקיון למשרד? לתקן את המחשב ? לשטוף את הרכב או אפילו לשלוח חולצות לניקוי יבש? אנו מעמידים לרשותכם בנייד האישי את אפליקציית השירותים MY TOWER המשרתת דיירים במגורי יוקרה, כדי שאתם וכלל העובדים שלכם תיעזרו בה ביומיום במהירות ובקלות למקסימום יעילות ופינוק.

תמונה של טלפון
על בניין C
בהמשך מתוכנן להבנות מגדל שלישי במתחם.
תוכניות קומה
תוכנית דירה
תוכנית דירה
כותרת my location
הזמן שלכם יקר לנו! מגדלי LYFE ממקמים אתכם מול פארק הירקון, ב-BBC, בני ברק ביזנס סנטר, בין הרחובות הלח”י, ז’בוטינסקי ודרך בן גוריון - הלב הפועם של הנדל”ן העסקי שכבר זכה לכינוי “מנהטן”. הקרבה לכל נתיבי התחבורה הראשיים בין תל אביב ורמת גן, לתחנת הרכבת ובקרוב גם לקו האדום של תחנת הרכבת הקלה, יוביל אתכם ביעילות לעבודה תוך 5 דקות הליכה.
כותרת reliability

קבוצת דן - חברה לתחבורה ציבורית, נוסדה בשנת 1945 והיא מהחברות הוותיקות והיציבות ביותר במשק הישראלי. הקבוצה מעסיקה 3,500 עובדים ופעילה במגוון תחומי עסקים, כשהמובילים ביניהם הם הפעלת תחבורה ציבורית וייזום ופיתוח פרויקטים בתחום הנדל״ן. הקבוצה בעלת מוניטין רב שנים ונסיון משמעותי בקידום, ביצוע ותפעול של פרויקטים גדולים ומורכבים לצד איתנות פיננסית וחוסן כלכלי יוצא דופן.

בימים אלו מעורבת הקבוצה בפרויקטים בתכנון, ייזום ובניה של מאות יחידות דיור ועשרות אלפי מ״ר בתחום הנדל״ן המסחרי, בדגש על בנייה איכותית, מפרט עשיר והתמקדות באיזורי הביקוש האטרקטיביים ביותר בארץ.

השילוב של עוצמה פיננסית, ניהול מקצועי ומוקפד ונסיון בהובלת פרויקטים ייחודיים באיכות גבוהה ביותר, מעניקים בטחון ואמון מלאים ביכולתה של קבוצת דן ליזום ולבצע בהצלחה פרויקטים מורכבים ושאפתניים בתחום היזמות הן למגורים והן למסחר או לתעסוקה.

אשטרום נכסים הינה חלק אינטגרלי מקבוצת אשטרום, מקבוצות הבניה והתשתיות הגדולות ומובילות בשוק המקומי, אשר נוסדה ב- 1963 ופועלת תחת אסטרטגיה של מצוינות בבניה ובנדל"ן. אשטרום נכסים פועלת במספר תחומים עיקריים: מסחר, משרדים ותעסוקה, תעשיה ולוגיסטיקה, וכן פעילות מניבה בחו"ל בעיקר בגרמניה ובאנגליה.

היקף הנכסים המנוהל של החברה עומד על כ- 701,000 מ"ר אשר מנוהלים באופן עצמאי על ידה. כמו כן עוסקת החברה בפיתוח והקמה של פרויקטים יזמיים המיועדת להשכרה או למכירה, בעיקר בתחום המשרדים והלוגיסטיקה.

החברה מציגה איתנות פיננסית רבת שנים וביצועים עסקיים איכותיים. ערכי המותג של אשטרום נכסים מושתתים על מצוינות, מקצועיות, מסחר הוגן והתחשבות בסביבה. ערכים אלו מנחים את פעילות החברה והם באים לידי ביטוי בכל אחד מהפרויקטים בהם היא מעורבת.

Top
X
X